ul. Domaniewska 39, 02-675 Warszawa MORDOR
blog@robet.pl
robet.pl - subiektywne spojrzenie na życie

Sponsor bloga robet.pl płacisz za mój czas i zaangażowanie

Kim jest sponsor? 

Sponsor to osoba, która płaci za pewne usługi ... czy to oznacza, że ja jestem ... ? ;) Tak jestem pracownikiem :) Możesz zostać sponsorem mojego bloga i na tej stronie otrzymasz miejsce na wstawienie swojego loga, linka do strony i opisu swojej działalności. Dodatkowo otrzymasz zniżkę na artykuły sponsorowane jakie możesz u mnie zamówić.

Dzięki widoczności na moim blogu, zyskasz dodatkowy ruch do Twojej strony i poprawisz rozpoznawalność marki. Bo logo będzie już znane moim czytelnikom. Czerp już dziś z tego co mam Ci do zaoferowania za jedyne 399 zł. brutto miesięcznie.

Sponsor to osoba która płaci za pewne usługi ... czy to znaczy, że ja jestem ...

Dlaczego warto zapłacić za artykuł sponsorowany

Mogę napisać dla Ciebie artykuł na temat jakie mi zadasz. Z artykułu sponsorowanego mogę wypuścić linki do Twojej strony. Daje Ci to bezpośrednio wzrost ruchu na stronie, lepszą pozycję w wyszukiwarce google i możliwość przedstawienia idei, rozwiązania, czy produktu, moim czytelnikom. To wszystko za 499 zł od artykułu. 

Baner reklamowy na moim blogu

Chcesz zostać zobaczony w sieci, kup baner reklamowy i promuj swój sklep internetowy, swoją stronę www albo produkt. Baner nie może być wulgarny ;) Mogę zamieścić baner na stronie głównej mojego bloga lub na stronach artykułów. Baner reklamowy możesz mieć w cenie 99 zł miesięcznie.

Warto zapłacić za to żeby być lepiej widocznym w sieci, reklama dźwignią handlu

STREFA SPONSORA Z SZACUNKIEM PROSZĘ