ul. Domaniewska 39, 02-675 Warszawa MORDOR
blog@robet.pl
robet.pl - subiektywne spojrzenie na życie

O MNIE warszawski punkt widzenia

Pracuję w Warszawie, tu jest mój dom i moje serce

Codziennie przejeżdżam obok Pałacu Kultury i Sztuki, jest on tym co nieodzownie kojarzy mi się z moim miastem - Warszawą. Wiem są inne, piękniejsze, większe, wygodniejsze miasta na świecie, jednak dla mnie, Warszawa to jest to miejsce gdzie czuję się jak w domu. Kocham zapach mojego miasta i rytm życia mojej Warszawy.

Warszawa miejsce pracy i miejsce nocnego życia mieszkańców

Jestem z miasta to widać, słychać i czuć

Mieszkam w Warszawie od 30 lat i przyjechałem z rodzicami do mojego miasta w latach 90 XX wieku. Warszawa z "wczoraj" jest już innym światem ale ja nie patrzę w przeszłość tylko śmiało sięgam po nowe :) Mamy nowe ulice, nowe budynki i nowe możliwości. Pracuję w "Mordorze" codziennie spotykam takich samych jak ja pracowników biur i codziennie poruszam z nimi ciekawe tematy. Na moim blogu, będę się dzielił z wami przemyśleniami jakie mam po moich spotkaniach z ludźmi.

Co mnie interesuje? O czym będę pisał?

Piękne kobiety znajdziesz je w mojej Warszawie - Syrenka jest moim ideałem

Interesuje mnie wiele rzeczy, od pięknych kobiet i czerpania z życia pełnymi garściami po tematy biurowe równie ważkie jak budowa kserokopiarki.

Syrenka jest moim ideałem kobiety, naga, w jednej ręce trzyma talerz (ewidentnie po obiedzie bo pusty) a w drugiej już dzierży "szpadę". Cóż chcieć więcej ;)